Dlaczego warto zainwestować w wynajem mobilnego lodowiska?

Dlaczego warto zainwestować w wynajem mobilnego lodowiska?

Sezonowe lodowisko mobilne to wspaniała zabawa pod gołym niebem i niezapomniane wrażenia dla mieszkańców Twojego miasta. Już dziś warto pomyśleć o tym, jak uatrakcyjnić ofertę miejskiego ośrodka sportowego, domu kultury czy innej lokalnej instytucji na czas długich zimowych miesięcy. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, dlaczego inwestycja w wynajem lodowiska to świetny pomysł!

Lekki mróz, wirujące płatki śniegu, śmiech dzieci lepiących bałwana i bawiących się na sankach… – to wspaniały obrazek, który w sezonie zimowym pojawia się w wielu filmach i teledyskach. Wszyscy jednak wiemy, że rzeczywistość rozmija się z tym pięknym wyobrażeniem, a prawdziwa zima odwiedza nas coraz rzadziej. Nie oznacza to wcale, że zima w mieście musi być nudna. Od Twoich decyzji i wyborów zależy, czy dla mieszkańców miasta i okolic będzie to magiczny, radosny czas, wypełniony wspaniałą zabawą pod gołym niebem.

Mobilne lodowisko – jakie korzyści płyną z takiej inwestycji?

Jazda na łyżwach cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Dlatego już od dobrych kilku lat każde większe miasto ma w swojej zimowej ofercie chociaż jedno mobilne lodowisko. W sezonie zimowym na miejskich fanpage królują bajeczne fotorelacje z lokalnych ślizgawek, a chętnych do skorzystania z tej rozrywki – mimo chłodu i grudniowych ciemności – nie brakuje. Sezonowe lodowisko mobilne to atrakcja, która przyciąga szerokie grono miłośników łyżew: rodziny z dziećmi, uczniów z lokalnych, miejskie drużyny sportowe oraz członków lokalnych klubów i stowarzyszeń.

Trafnie usytuowany obiekt pozwala włodarzom wykorzystać potencjał tkwiący w mieszkańcach i turystach, którzy chętnie gromadzą się w określonych lokalizacjach miasta: na starówce, w okolicach galerii handlowych czy większych sklepów, kin, a nawet szkolnych boiskach czy terenach należących do klubów sportowych.

Dzięki temu lodowisko staje się inwestycją, która nie tylko szybko się zwraca, ale nawet przynosi wymierne zyski. Zwłaszcza że opłaty nie dotyczą tylko biletów wstępu i wynajęcia sprzętu do jazdy. Nie zapominajmy, że lodowisko mobilne to również spora powierzchnia reklamowa, co jest nie lada gratką dla lokalnych firm, które chętnie korzystają z takiej formy promocji swoich usług.

Czy wynajem lodowiska mobilnego się opłaca?

Koszt inwestycji w sezonowe lodowisko jest uzależniony przede wszystkim od jego wielkości oraz czasu trwania najmu. Wynajem lodowiska jest korzystną opcją, zwłaszcza jeżeli chcesz dopiero przetestować, czy tego rodzaju atrakcja sprawdzi się w Twojej społeczności. Już po pierwszym sezonie może okazać się, że lepszym rozwiązaniem jest dla Twojego miasta zakup lodowiska.

Możliwość wynajmu obiektu (np. na czas ferii zimowych) to rozwiązanie wygodne, ekonomiczne i bezpieczne – większość naszych klientów zaczyna właśnie od tego kroku.

Nasza oferta wynajmu sztucznego lodowiska obejmuje jego solidny montaż z najwytrzymalszych produktów oraz demontaż u klientów z całej Polski. Dostarczamy wszystkie potrzebne urządzenia, które dopasujemy dokładnie do wymiarów wynajętego lodowiska oraz lokalnych uwarunkowań, aby lodowisko mogło w pełni sprawnie działać.

W ofercie gwarantujemy również przeszkolenie odnośnie do użytkowania chillerów oraz całodobową pomoc techniczną, w ten sposób masz pewność, że lodowisko nie będzie miało żadnych przestojów, a wszelkie usterki zostaną niezwłocznie usunięte.

Burmistrzu, urzędniku, lokalsie… – do dzieła!

Sezonowa budowa lodowiska to inwestycja coraz chętniej wybierana przez samorządowców z mniejszych miast i miasteczek. Dostrzeżono bowiem, że tego typu atrakcja jest idealnym sposobem na zapewnienie rozrywki różnym grupom mieszkańców w okresie zimowym.

Ochoczo korzystają z niej rodziny z dziećmi czy młodzież szkolna, ale również lokalne organizacje, stowarzyszenia czy kluby sportowe, które rezerwują lodowisko do przeprowadzenia zawodów sportowych, czy zorganizowania eventów wynikających z bieżącego kalendarza.

Jeśli jesteś:

  • burmistrzem/wójtem miasta/gminy o liczbie mieszkańców ok. 10 tys. i zastanawiasz się, co zaoferować mieszkańcom, aby zimą mogli spędzać więcej czasu aktywnie,
  • dyrektorem miejskiego lub gminnego ośrodka sportowego i chciałbyś namówić wójta lub burmistrza na wprowadzenie do lokalnej oferty atrakcyjnej nowości,
  • mieszkańcem mniejszej miejscowości i marzysz o tym, aby nie musieć szukać dla swoich dzieci zimowych zabaw w mieście oddalonym o wiele kilometrów

skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje i już w tym sezonie zaoferować lokalnej społeczności wyjątkową rozrywkę. Odczaruj tegoroczną zimę i przywołaj magię zabaw na lodzie z lodowiskami mobilnymi RAS.Zapraszamy do kontaktu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Tytuł zapytania
Treść zapytania
0 /
pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

RAS Spółka z o.o.


ul. Honoraty 48/15
43 - 100 Tychy
Woj. Śląskie


+48 607 276 732


info@rasagregaty.pl

Zapraszamy do kontaktu

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Tytuł zapytania
Treść zapytania
0 /
pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

RAS Spółka z o.o.


ul. Honoraty 48/15
43 - 100 Tychy
Woj. Śląskie


+48 607 276 732


info@ras-lodowiska.pl